Vertimas raštu
Raštu verčiami įvairaus pobūdžio ir stiliaus tekstai. Kadangi įstaigoje dirba vertėjai, turintys daugiau patirties vienoje ar kitoje srityje, tekstai jiems skiriami atsižvelgiant į jų kompetenciją ir specializaciją.
Vertimai pateikiami kliento pageidaujamoje laikmenoje, išsiunčiami paprastu, registruotu ar elektroniniu paštu.
Vertimai gali būti patvirtinti vertėjo parašu ir biuro antspaudu. Patvirtinti vertimai paštu siunčiami į bet kurią Lietuvos ar užsienio vietovę.
Tekstus, skirtus spaudai, ar tiesiog klientui pageidaujant už papildomą mokestį gali redaguoti kalbos redaktorius.

Klientui pageidaujant Esant galimybėms, daromi skubūs, nedidelės apimties vertimai e skubius nedidelės apimties vertimus „online“, t.y., tą pačią dieną.
Vertimo raštu kalbų deriniai:

anglų–lietuvių lietuvių–anglų
vokiečių–lietuvių lietuvių–vokiečių
rusų–lietuvių lietuvių–rusų
prancūzų–lietuvių lietuvių–prancūzų
italų–lietuvių lietuvių–italų
ispanų–lietuvių lietuvių–ispanų
lenkų–lietuvių lietuvių–lenkų
olandų–lietuvių lietuvių–olandų
čekų–lietuvių lietuvių–čekų
latvių–lietuvių lietuvių–latvių
estų–lietuvių lietuvių–estų
danų–lietuvių lietuvių–danų
švedų–lietuvių lietuvių–švedų
rusų–anglų anglų–rusų
rusų–latvių latvių–rusų
Vertimas žodžiu
Konferencijose, seminaruose, įmonės ar privačiuose renginiuose teikiamos sinchroninio bei telekonferencinio vertimo paslaugos. Šios paslaugos užsakomos iš anksto, su vertėjais aptariamos vertimo ypatybės. Paslauga užsakoma ir suderinama iš anksto, kad vertėjai spėtų tinkamai pasiruošti vertimui, susipažintų su kliento pateikta medžiaga, specifine terminologija bei profesionaliai atstovauti Jūsų įmonei.
Kad Jūsų renginys ar susitikimas praeitų sklandžiai, vertimo paslaugas teiks tik labiausiai patyrę mūsų biuro vertėjai.
Teikdami šias paslaugas vykstame į bet kurią Lietuvos bei užsienio vietą.

Vertimo žodžiu kalbų deriniai:

anglų–lietuvių
lietuvių–anglų

vokiečių–lietuvių
lietuvių–vokiečių

rusų–lietuvių
lietuvių–rusų

Redagavimas
Mūsų atlikti vertimai paprastai yra patikrinami dar vieno specialisto – vertėjo ar kalbos redaktoriaus. Viešajai vartosenai skirti tekstai turi būti taisyklingi, atitikti bendrinės kalbos reikalavimus, todėl šių tekstų redagavimą už papildomą mokestį atlieka patyręs lietuvių kalbos specialistas. Tekstų užsienio kalba redagavimas patikimas partneriams užsienio šalyse.
Tvirtinimas
Vertimo tvirtinimas vertėjo parašu

Klientui pageidaujant originalių dokumentų (diplomų, liudijimų, igaliojimų, sutarčių ir pan.) vertimas yra tvirtinamas vertėjo parašu ir biuro antspaudu. Vieno dokumento surišimo ir patvirtinimo mokestis – 4,84 Lt (1,16 EUR). Patvirtintų dokumentų siuntimo registruotu paštu ar pristatymo Klaipėdoje kaina – 10, 35 Lt (3 eurai). Dokumentus galite siusti el paštu: info@vertimuprojektai.lt. Vertimai siunčiami paštu į bet kurią Lietuvos ar užsienio vietovę pagal Lietuvos pašto nustatytus siuntų tarifus.

Notarinis patvirtinimas

Kai kurios įstaigos reikalauja, kad išverstas dokumentas būtų patvirtintas vertėjo parašu, o jo tikrumą paliudytų notaras. Šis reikalavimas 2013 m. sausio 24 d. Notarų rūmų prezidiumo nutarimu Nr. 4.2 taikomas šiais atvejais:
1. Notaras liudija asmens parašo tikrumą tik dokumentuose,turinčiuose juridinę reikšmę.
2. Notaras neliudija asmens parašo tikrumo dokumentų kopijose.
3. Notaras liudija dokumentą išvertusio asmens parašo tikrumą tik tada, jeigu vertimo tekstas, kuriame liudijamas vertimą atlikusio asmens parašo tikrumas, yra prisiūtas prie dokumento originalo arba notariškai patvirtintos dokumento kopijos. Teisės aktų numatytais atvejais dokumentas (ar jo notariškai patvirtinta kopija) turi būti legalizuotas ar patvirtintas pažyma, vadinamąja apostile.
Kalbų mokymai
Anglų kalba – dirbantiems verslo ir pramonės pasaulyje

Norint padaryti sėkmingą karjerą verslo ar pramonės pasaulyje, būtina mokėti bent vieną užsienio kalbą. Šiandien be užsienio kalbos mokėjimo nebeįsivaizduojamas sėkmingas bendradarbiavimas, verslo partnerių paieška, sėkminga įmonės veikla. Be to, greitai kintančiame pasaulyje žinias būtina nuolat atnaujinti.

Mes siūlome savo pagalbą tiek norintiems išmokti anglų kalbos, tiek pageidaujantiems ją iš naujo atrasti, pritaikyti žinias verslo ir pramonės aplinkoje – tokiu būdu padėti sėkmingai vystytis Jūsų verslui ir partnerystei su užsienio šalimis.
Puikiai suprasdami, kad anglų kalbos mokymas – tai atsakinga ir nuolat naujovėmis domėtis skatinanti veikla, atsakingai prisiimame atsakomybę už Jūsų ir mūsų darbo kartu rezultatus. Įsigilinę į Jūsų darbo specifiką, kalbos mokysime pagal individualias, jūsų poreikius atitinkančias programas, pritaikysime individualias užduotis tam, kad galėtumėte greitai ir efektyviai įsisavinti terminologiją, susijusią su konkrečia darbine veikla.

Patyrusi anglų kalbos dėstytoja mokymus gali vesti Jūsų įstaigoje. Tai padės taupyti Jūsų laiką, įprastoje aplinkoje galėsite jaustis patogiai, nesivaržyti svetimų žmonių. Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, gali būti sudaromos įvairaus dydžio grupės pagal žinių lygį ir darbo pobūdį. Galimas ir individualus mokymas.

Kalbos mokymasis – tai investicija, kuri visada atsiperka!
Teirautis tel.: 8 657 98080, arba el. paštu info@vertimuprojektai.lt

Kontaktai

UAB "Vertimų projektai"
Įmonės kodas 301697683
PVM kodas: LT100004186019
Registracijos adresas: Danės g. 6, Klaipėda LT-92109
Korespondencijos adresas: P. Komūnos g. 6-115, Klaipėda LT-91151
Bankas: AB "Swedbank", a.s. LT437300010107745427

Kainos

Verčiamo teksto apimtis skaičiuojama spaudos ženklais. Standartinį puslapį sudaro 1600 spaudos ženklų, neskaitant tarpų. Prieš siųsdami tekstą vertimui Word byla, galite patys tiksliai apsiskaičiuoti puslapių skaičių, viršutinėje įrankių juostoje paspaudę „Tools“ - „Word Count“ - „Characters (no spaces)“. Čia esantį skaičių padalinkite iš 1600.

Nuolaidos taikomos klientams, pasirašiusiems sutartį arba jei vertimo apimtis viršija 20 psl., standartiniams dokumentams, kaip diplomai, atestatai, gimimo, santuokos liudijimai ir pan., taip pat studentų darbams.

Atsiskaitymas priimamas bankiniu pavedimu pagal išrašytą PVM sąskaitą – faktūrą arba išankstinę sąskaitą.

Atsiųskite savo tekstą elektroniniu paštu info@vertimuprojektai.lt – mes pateiksime kainą ir suderinsime terminą.

Apie mus

UAB „Vertimų projektai“ – įmonė, greitai, patikimai ir kvalifikuotai teikianti vertimo paslaugas. Vertėjų komandos branduolys susikūrė prieš 10 metų – dauguma vertėjų sėkmingai dirba iki šiol, jų paslaugos yra vertinamos ir dabartinių, ir pirmųjų mūsų klientų. Vertėjų profesionalumas, kompetencija ir operatyvumas verslo pasaulyje padėjo įgyti puikią reputaciją, kurią itin vertina mūsų klientai.

Iššūkių kupiname gyvenime, pažymėtame skubėjimo ženklu, mūsų vertėjų komanda labai stengiasi taupyti klientų laiką, gerbti įvairius jų poreikius ir konfidencialumą. Per daugelį metų sukaupta patirtis ir žinios leidžia kokybiškai atlikti įvairaus sudėtingumo ir pobūdžio vertimus iš populiariausių kalbų. Niekuomet nesustojame mokytis, siekti profesinių aukštumų ir tobulėti!

Mūsų siekis – teikti tik kokybiškas vertimo paslaugas ir tapti patikimu ir vertinamu Jūsų partneriu!

Klientų atsiliepimai

Mes, tarptautinė įmonė, todėl anglų kalba tapo neatsiejama darbo dalimi. Bendravimas su kolegomis užsienyje reikalauja anglų kalbos žinių atitinkamose darbo srityse - apskaitoje, technologų darbe, gamyboje. Kadangi anglų kalbos žinios nėra pakankamai geros, kad galėtume bendrauti su savo kolegomis kitose šalyse, Neringa padeda mums įgyvendinti savo tikslą – išmokti šitos kalbos. Ir ji tai atlieka profesionaliai, pritaikydama kiekvienam asmeninę programą, pagal anglų kalbos lygį ir darbo specifiką, o taip pat su didele atsakomybe, kruopštumu ir reiklumu. Jūs nustebtumėt, kaip įdomu ir lengva gali būti mokintis anglų kalbos. Kas kart su nekantrumu laukiam pamokos, nes įdomu, kokiomis užduotimis ji mus šį kartą nustebins. Visiems drąsiai rekomenduojam pabandyti ir tikrai liksite patenkinti ir dėkingi. Ačiū Tau Neringa ir sėkmės!
Dovilė Vilkienė, Pardavimų vadovė, Zita Poškuvienė UAB “Norlander Zeelandia”
Apie šį vertimų biurą galime atsiliepti tik teigiamai: visada pasiūlo mums tinkamiausius sprendimus, lanksčiai reaguoja į mūsų poreikius, gilinasi į mūsų įmonėje naudojamą terminologiją, tad vertimai visada būna atliekami kruopščiai, su dėmesiu ir atidumu. Kuomet rinkomės vertimų biurą, ypatingai svarbi buvo kaina ir kokybė. UAB „Vertimų projektai“ atitiko šiuos mūsų reikalavimus, tad bendradarbiavimui pasirinkome juos ir likome patenkinti.
Silvija Petrošiutė, direktorė UAB Sipa Group
UAB „Vertimų projektai“ paslaugomis naudojamės jau treti metai. Darbai visada atliekami laiku, neturime priekaištų ir dėl kokybės. Visada paslaugus ir atidus personalas, labai ačiū!
Vaida Norušaitė, direktorė UAB Mensarun EU
Dėkojame už greitai ir kokybiškai atliktus darbus. Su jumis bendradarbiauti visada paprasta, malonu ir tikslu!
UAB “Eugesta” personalas

Mūsų klientai

...ir daugelis kitų

Vertimas reikalauja ypatingo preciziškumo, kruopštumo, darbštumo, noro ir žinių.
Jeigu manote, kad esate apdovanotas šiomis savybėmis bei turite patirties versdamas įvairiaus pobūdžio ir stiliaus tekstus, užpildykite vertėjo anketą.
Labai laukiami retų bei egzotiškų kalbų mokovai.
Tikimės pasiūlyti vertimų ar redagavimo darbų tiems, kurie geriausiai atitiks mūsų reikalavimus ir lūkesčius.

Search